tombs.blog.cz

Tomb Raider Angel of DarknessZáří 2010

Tady máte ty parodické obrázky na mě.. :D

29. září 2010 v 16:13 | Daněk
Ne ne.. :D Ještě to nejsou ty obrázky na Cosplaye, bohužel.. :( Ale ty parodické obrázky ano! (Asi se ptáte, jaké, ty od Lagy Croft atd.)

Bohužel se zapojili jen dva, a to mě na vás dosti mrzí, u jiných soutěží jste hnedka hrrr a tady...*jen se po vás zaprášilo* :( Aspoň ale tady mám ty dva, aspoň to si od nich vážím, neměli strach, měli odvahu, což se o vás říct nedá... Jsem z vs zklamán! (Nehovořím o Dr. Willardovi a Lagy Croft). Oba dva jste podle mě vítězové, protože odvahu zapojit se do téhle soutěže asi neměl ještě nikdo kromě vás.. :D :) Tak, hlasujte.. :) Do komentářů. .:) Pochvala pro Dr. Willarda a Lagy Croft.. *Tleskám* Jinak se hlasuje, kdyby někdo nepochopil.. ;) Do 15. října 2010


Asi budu parodovat Laru v Cosplayech.. :D

28. září 2010 v 21:40 | Daněk
Xd XD XD.. :D Ano.. :D Možná.. :D Jelikož nemám hadry podobné od Kurtise, ale věšinou Lařiny, budu parodie na Laru, něco v takovém smyslu.. ;) XD Jelikož všichni děláte cosplaye, proč né já? už mám i jeden - AoD Jeans Top.. XD Ten džínový top.. :D :D :D Bude sranda.. :D Aspoň pro ěm ano.. :D A ptám se - Mám udělat nějaké debilní xichtíky (Takové jaké ještě na mě neznáte) anebo normální? Lařiny?
No, když je to parodie, byl byh radši pro ty debilní.. :D Budu takový retardovaný Larodan.. :PP XD Ale nevím jestli sem to dám, chce to tady?

Věřím že ano.. ;) Ještě budete rádi.. ;) :) Doufejme... ;) XD


Vtipná bublina

25. září 2010 v 21:55 | Daněk

Zase dělám vtipnou bublinu, tentokrát odpovídáte za Laru a Kurtise.. XD
Lara a Kurtis VB

Krvavý boj - Část 1.

25. září 2010 v 10:40 | Daněk
První část, nevěděl jsem, jak mám začít, tak, tady je začátek.. XD Vím, že to není čitelné, protože jsem si myslel, že to čitelné bude, ale není... Tak dole pod obrázkem máte to, co je tam napsáno, další část bude čitelnější... ;)


Krvavý boj - První část
2 Obrázek:
Zip: "Laro, máme návštěvu, rychle!"
3 Obrázek je myslím si čitelný (Asopoň já ho přečtu.. XD)
4. Obrázek:
Lara: "daňku? Přece jen jsi se ukázal!"
Winston: "Asi se mi tam dostal nějaký vir. Co je to vlastně vir?"

Omlouvám se, ale snad jsem vás trochu rozesmál a potěšil.. ;)
Daněk

○ Night Darkness - Nový design od Pink-Sun

25. září 2010 v 8:08 | Daněk
To, co si teď čtete, napsala pouze Pink.

Tento design byl od začátku zamýšlen, že jeho hlavním motivem bude AoD. Jen tedy ale měl být sladěn do modrých, tmavých barev. Nakonec to skončilo v oranžové (jako už druhý design v pořadí..ten předchozí tak dopadl také), ale myslím si, že to je snad i tak lepší. Rozhodla jsem se užít hlavně Laru a všechny možné motivy, které nějak souvisí právě s Angel of Darkness. Moc mě nepotěšilo, že v přání zaznělo i menu horní, takže mi to vlastně přidalo ještě práci a navíc to normálně nedělám, ale budiž. I přes to, že je design do oranžova, stále si zachovává pěkně temný charakter. Pomalu si říkám, že na ty světlé designy asi prostě nejsem O_o


K designu patří avatary:


A banner:


A protože teda ještě zaznělo přání na oddělovač, tak tedy dobrá...asi už budu vraždit :D


Jo a ještě jsem zapomněla na ty zatracené boční ikonky O_oTak...a finito XD

_______________________________________________________

Myslím si, že tento design se vůbec nedá poděkovat slovy, prostě, děkuji... :)

Daněk


Třídění SBček

21. září 2010 v 15:45 | Daněk
Ano, je třídění, jednak proto, protože jsem tak blbý a pořád se spřáteluji ale hlavně že v tom nám bordel a za druhé, protože nevím, kdo mé Sbčko je a kdo ne... Je mi jedno, jestli jsme se teď spřátelili, anebo že jste mé první SBčko anebo že nestíháte... (Já vím, teď se chovám jako bezlítostný učitel...XD) Čistě, je to jen na vás, jestli se chcete zapsat, nebo ne, sám vím, že neobíhám, a z části proto to třídění dělám,a bych neměl bordel.. Takže, račte se zapisovat... XD

A pro informaci, nemám žádné VIP, pokud chcete, abyste v byli, snažte se mě obíhat co nejvíc...;)

new ikona
Zapisovat se můžete do 15. října 2010.

○ Krvavý souboj - KOMIKS

21. září 2010 v 15:34 | Daněk
Krvavý boj
Datum založení komiksu: 21.9.2010
Hlavní postavy: Lara Croft, Amanda, Lady Amelia Croft, Daněk (Já), Amanda.
Počet dílů komiksů: Zatím není známo.
Výrobce, vydavatel a všechno kolem komiksu: Daněk (Já)
Pomoc: XNA Lara
Žánr: Adventura
Zajímavosti:
K nějakému dílovému komiksu bude přidělena PŘÍLOHA.
Komiks měl být původně povídka, jenže když jsem teď vdatnější v XNA, proč né komiks?
Snad vás to bude bavit...;)
Vysvětlivky:
Co je to příloha?
Příloha je to, že když se mi bude chtít, udělám vám přílohu takovou, ž budete mít k dispozici více  a lepších, hezčích a více pochopitelných obrázků přes XNA Lara.
(Trailer už mám hotový, teď jen musím počkat až mi taťka vypálí Cd, kde to bude, protože WMM mám rozbitý:()


Výborně...

18. září 2010 v 10:06 | Daněk
... Lagy Croft už mi poslala obrázek, jsem z ní velice nadšený, že mi ho poslala i s tak humournou postavičkou... :D Napovídám, bacha! :D Ale je to super! :) Děkuji ti mnohokrát. :)

A ještě jednou vás prosím,zapojujte se! Vždyť já vím, že tvorby umíte dělat fantasticky, mě byste neurazili a už vůbec né naštvali! Spíše jenom pobavili! :)
danek

Tak tahle moje tvorba se mi líbí...:)

16. září 2010 v 6:57 | Daněk
Ano, tvorba co už asi měíc ležela v mých dokumentech, je na světě! :) Koukněte..:)
Lara

Co takhle SONFM

12. září 2010 v 20:12 | Daněk

bNapadla mě soutěž, protože mám náladu a toho se musí hodně využít... :) :D
Co je to SONFM? SONFM je "Soutěž o nejsrandovnější foto mě" :D Prostě si uložte nějakou fotku mě, buď si vyberte z toho, co tady máte (Fotky jsou zde) a nebo mi prostě řeknete na email (daniel.tomasovsky@seznam.cz) a já vám pošlu nějakou jinou, hezčí.. :D Pokud vám stále nedochází, oč tady jde, jde tady v podstatě o to, abyste ze mě udělli nějakou fotomontáž, třeba mi uřízněte půlku obličeje a tu druhou půlku nahraďte půlkou Alistera... Například.. XD XD XD Nebo udělejte ze mě DG a takhle přemmíšlejte, třeba že se topím.. :) A takhle.. ;) Takže, alespoň 5 se musí přihlásit, ale prosím prosím, zapojte se, když jste se tak těšili až napíšu nějaký ten článek...;)

Nová ikonka

I'm sorry

8. září 2010 v 16:39 | Daněk
ikonkaVím, že moc nepřidávám, že vůbec nejsem aktivní, z poloviny je to tou školou, teď ty sešity, úkoly a ty další hovadinky.. :P A z té druhé poloviny je to náladou - nechce se mi... Nemám vůbec náladu vám tady něco psát, přidávat či tvořit... :( Některá Sbčka oběhnu, ale jen ty, o kterých vím jméno blogu... :D :// Já vím, je to smutné.... :( Teď ještě nové holky ve třídě, jáj.. :D Lezou mi na nervy.. :P :D :D Ano, teď jsem tady rozebral trochu soukromí.. XD xP Ale až budu mít čas, ozvu se, jen si mě prosím "na kolenách" nesmazávejte...

Bye bye.. :)

Má nová tvorba přes XNA Lara

5. září 2010 v 7:53 | Daněk
Je to tak, opět tvořím... :P Vlastně, už několikrát jsem si za ten minulý a tenhle měsíc otevřel XNA Lara... Nakonec se mi to ale vymklo a vyšlo toto.. :D

Temno vs. Nebe
Tak a co na ni říkáte? ;)

Je na čase odhalit svou identitu po roce.. XD

2. září 2010 v 19:11 | Daněk
Já.. :)
Nedával jsem to do celého článku, protože mi to příjde trapné to: "Dostali byste infarkt, tak se nezlekněte!" atd.. Spíš jsem to dal hned nahoru abyste všichni posoudili mou..ehm..identitu.. :D Ta anketa už tady nebude, protožéé...protože.. XD Tady máte další fotky.. :)

Tak, jak jsem se po tom roce změnil?? ;D

Tady máte ty diplomy.. ;)

1. září 2010 v 21:40 | Daněk
Po dlouhé době jsem dodržel slib a dal sem ty diplomy.. :)
První místo si získala svým humorem Anetka Pechacka s jejím kakáním XD (Věřím ale, že ho mají všichni!), druhé místo si zase vysloužila Miss MacuLiQ s nějakou její "sviní" XD a poslední místo obsadila Jeanette se shulenou nebo zčadilou Larou... Všichni jste si ale vedli skvěle, nejraději bych dal vítěze všechny, ale vítěž může být jen jeden. Znáte to.. ;) Tak a tady ty diplomy.. :)

(To písmo jsem nedal do bubliny protože je dlouhý text). Vítězka doplina tohle:
Vtipmná bublina
A teď ty diplomy.. :)Snad se vám ty diplomy líbí.. :)