tombs.blog.cz

Tomb Raider Angel of DarknessŘíjen 2010

Moc hezký diplom LagyCroft

27. října 2010 v 18:25 | Daněk
LagyCroft mi darovala diplom, který se mi strašně líbí, je obyčejný, ale obyčejnost je nejhezčí.. :) Sice není obyčejný jako obyčejný, ale.. není moc přeplácaný, tak jsem to chtěl říct.. :)

A doplnil jsem.. :) :

Vše dám zase do pořádku!

22. října 2010 v 15:52 | Daněk
Asi jste si všimli, že komiks tady měl být do týdnu, jenže jsem si vůbec neuvědomil že na to nemám čas, jelikož jsem jel na 5ti denní kurz (adapťák). Takže jsemvůbec neměl čas. Asi si říkáte, že jsem něco pomohl napsat, a říkáte si to správně, i já si tak říkám... Každopádně jsem na to myslel, jenže když si do uší pustím píseň, jsem mrtev a nemyslím na nic jiného než na tanec.. :PP Ale, píšu teď a to už je co říct, protože ostatní se na to vyprdli, ikdyž říkali, že napíšou... Snad se nezlobíte... :) A Lagy, ta lenost mě nezabije.. Spíše blog.. :( už to vidím! :'(


Tak a zase ty hlasy prosím

10. října 2010 v 19:14 | Daněk
Zase zase.. :D:D Jen vás moc prosím, prosím... Tak.. Hlasy?? :D Ale děkuju všem, ckteří pro mě hlasovali a chci, aby zahlasovali ještě jednou.. ;D :D:D Hlasy tady.. :)

Daněk

Strašně vám děkuji :)

5. října 2010 v 20:24 | Daněk
Sice jste mě ještě nedostali do2 kola, ale to nevadí, asi se k tomu stejnak blížím.. :D:D To je fuk... Každipádně děkuji, že mám skvělých 12 hlasů.. :) Já vím asi si říkáte "To je debil... On má radost se 12ti hlasy..." Ale jo, jsem debil, mám radost.. :D :) Strašně děkuji, tohle číslo je asi největší za všechny SONB, obvykle hnedka vypadávám ve druhém kole, snad teď aspoň vypadnu v tom třetím (Nedej bože!). :) :D Ale moc děkuji.. :) Jsem nesmírně potěšen.. :) A asi si říkáte, proč to sem píšu, takové kraviny, píšu to tady jednoznačně proto, abyste byli v obrazu, že jsem moc rád, a abyste šli spát (ti, kdo pro mě hlasovali) s dobrým svědomým.. :D:D Snad si na mě v posteli vzpomenete.. :D:D Kdo vzpomenul, ať mi potom nnapíše do komentářů. (Ale pravdu, prosím.) Tak.. :) A jestli mi chcete udělat ještě větší radost, račte... XD Tak tady pro tu mou radost nó.. xD.
Děkuji.

Daněk ikona

Diplom pro dAeGOn za spřátelení

4. října 2010 v 11:55 | Daněk
Po dlouhé době jsem se (konečně) spřátelil s dAeGOn (www.tombraider-lc.blog.cz)  Přála sis diplom s Larou z TR4, tak prosím... :)

Diplom pro dAeGOna

Moc vás prosíím.. ://

3. října 2010 v 19:32 | Daněk
Moc vás prosím, abyste mi dali hlasy na SONB.. :// A taky se vám omlouvám, že vám tady dávám řetězáky, nebo tak něco.. :// Ale prosím.. Prosím, toto je moje velká soutěž u které jsem se zapojil po roce... XD :( Prosím, nechci si to zkazit hned v prvním kole... :// Daněk

Daněk

♦♦♦ Pretty Work ♦♦♦

1. října 2010 v 20:52 | Daněk
Mám nový design, který se jmenuje "Pretty Work". Název je proto, protože se mi tento design líbí a konečně jsem se naučil tento populární design.. XD Dalo mi to zabrat, hlavně to nastavování je na hlavu.. Ta ruka mi vůbec neseděla, nakonec je to ale v pořádku.. :) Snad se vám líbí, mě moc... :) Dal bych si ho jako design na můj blog, jenže už mám, a nový, takže než čekat rok, můžu vám ho dát, jestli chcete.. :) BNapište do komentářů kdyžtak... :) Tady máte adresu:


Kdyžtak doplním ještě nějaké ty blbosti (banner, ikony...), kdybyste chtěli.. :) A to "I love AoD" vám můžu dát pryč, jestli byste chtěli.. :)

Náhled: