tombs.blog.cz

Tomb Raider Angel of DarknessListopad 2010

Mám nový blog! :)

29. listopadu 2010 v 16:07 | Daněk
Nebojte, tento neruším, ale mám nový blog o Beyoncé. Vím, že takový jsem už měl, jenže má návštěvnost klesla a navíc blog měl blbý název. Blog má za týden něějakých 55 návštěvností, což mě těší. Dokonce už mám i SB, je to .:LagyCroft:., Kajko a Croftka, ti byli tak ochotní, že si mě přidali. Kdokoliv, kdo by se se mnou chtěl spřátelit, ať mi napíše na blog, ale né na tento, prosím na tento. Děkuji. :)

Změny jsou a taky budou.

13. listopadu 2010 v 8:29 | Daněk
Lara CroftV první řadě bych se ale chtěl omluvit za tu velkou mezeru, ale škola mě nutí nemyslet na blog... Teď to ale chci napravit, tak mi prosím dejte odpuštění. A teď ty změny:

1. Upravil jsem obrázek u Fan Clubu. Protože obrázek tam byl s Larou z TRU zatímco blog je o TRaoD, přišlo mi to divné, tak jako možná i vám.

2. Poslední dobou chci nějak blog oživit, takže v horním boxu určitě něco přibide, každou chvíli, už se na to chystám. Napovím vám, že to bude klikací banner, nejprve si ale musím vzpomenout, jak se klikačka dělá.. xD

3. Taky chci udělat kompletně nový článek s Designy, zdá se mi to takové, nepropracované (jestli víte, co tím myslím)

4. Taky chci dokončit ty klikačky (Lara Croft, Angel of Darkness, Info o blogu). Nejprve to ale musím zaplnit články, pochopitelně.

4. A taky mi psala nějaká "helenka" a ostatní krávy, které už jsou zablokované... Nestojím o to, aby mi tady chodili nějaké (určitě) retardované holky a psali mi nějaké neslušnosti... Jsou zablokované. A jejich komentáře už jsou pryč.

5. Taky asi (zase) dělám třídění SBček, protože je jasné, že po té mezeře tady už skoro nikdo nechodil, tak v tom chci mít zase trochu pořádku. Nezlobte se, ale je to přeci jen slušnost, vás na to upozornit.

6. Do boxu (co je vlevo) chci taky udělat nějaké změny.

Tak, to je snad vše, jestli by mě ještě něco napadlo, napíši vám. Pěkný víkend. :)

Daněk